Najbliższa kolejka 15 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
Piekary 25.07 - 31.07.2021
Informacja dot. organizacji zgrupowania w Piekarach
1. Rodzaj placówki wypoczynku – Radosna Nowina 2000
2. Adres placówki : Piekary 2 32-060 Liszki
4. Czas trwania : 25.07 -31.07.2021r.
5. Kadra:
Korbut Łukasz – trener
- Dariusz Tomczuk – trener
6. Wyposażenie uczestników obowiązkowe :
7. Wyposażenie uczestników wg uznania rodziców :
25-31 LIPIEC 2021
PiekaryW tytule płatności proszę o wpisanie: zgrupowanie w Piekarach + Nazwisko + I rata [przykład: obóz w Piekarach Cieślak I rata]
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Trener D T
za treningi ogólnorozwojowe
Tomasz Cieślak
Trener DT
09-15 sierpnia 2020
PiekaryW tytule płatności proszę o wpisanie: zgrupowanie w Piekarach + Nazwisko [przykład: obóz w Piekarach Cieślak ]
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Trener D T
Treningi 08.06 - 15.06
Wtorek 09.06 17:00-19:00 boisko Bieżanowska
Piątek 12.06 17:00 - 19:00 Boisko Bieżanowska
Pamiętajcie przed każdym treningiem proszę abyście wykonali ćwiczenia na rolce + ćwiczenia na taśmach mini band
Na trening przynosimy taśmę mini band !!!!!
Trener DT
Witam
Jutro tj wtorek wznawiamy treningi w następującego schematu:
Pierwsza Grupa 17:00 - 18:00 Trening Boisko ul Bieżanowska
Radek Chlebda , Antek Chmielarski, Tomasiak Nikodem, David Dyslovyi, Dawid Kubański
Druga Grupa 17:00 - 18:00 boisko w parku Jerzmanowskich
Arek Bazgier, Oskar Krawczyk,Warnecki Jakub, Trojanowski Bartosz, Bąk Jakub?, Bąk Patryk ?
Trzecia Grupa 18:15 - 19:15 Trening Boisko ul Bieżanowska
Tomasika Oliwier, Nowacki Szymon, Zych Mateusz, Białota Nikodem , Malik Dawid
Czwarta Grupa 18:15 - 19:15 Trening Boisko w Parku Jerzmanowskich
Hubert Proszek , Patryk Korbut, Wyroba Łukasz, Kołodziej Wiktor, Szczyrbak Mariusz, Nowak Mateusz
Trener DT
Spotykamy się 10 minut przed treningiem bezpośrednio na boisku
W czwartek zamiana boisk godziny zostają bez zmian
Trener DT
Witam
Jutro tj 3.02 - 07.02 zaczynamy obóz dochodzeniowy
Plan przedstawi się następująco:
10:00 - 12:00 Trening Balon
13:00 - 14:00 Basen ( zajęcia na basenie będą odbywać się na Nowym Basenie na Kozłówku )
Po basenie obiad.
Czwartek będzie troszkę inaczej się przedstawiał:
Po treningu o godzinie 13:30 będziemy mieli sparing z Górnikiem Wieliczka na Arenie
Proszę abyście przynieśli po 150 pln ( pieniądze będą potrzebne na opłacenie basenu oraz obiadów )
Trener DT
Trening oraz zebranie w dniu dzisiejszym odwołane. Balon nie jest jeszcze gotowy. Nowy termin podam dziś popołudniu
Zebranie
Zapraszam wszystkich rodziców naszych zawodników z rocznika 2005, 2006, 2007 na zebranie które odbędzie się 03.12 9 wtorek godz 20 :00 w klubie w Parku Jerzmanowskich po naszym Treningu
Proszę o przekazanie informacji rodzicom
Trener DT
Treningi
W tym tygodniu trenujemy jeszcze na Orliku na Jerzmanowskiego
Temperatura spada do niskich wartości.
Pamiętajcie nie przychodzie słabo ubrani.
Podstawa to dres, czapka , rękawiczki
Dobrze jakbyście mięli coś ciepłego do picia.
W następnym tygodniu powinniśmy zacząć normalne treningi na balonie
Do zobaczenia na treningach
Trener DT
Przypominam
Jutro tj 10.10 godz 19 trening ogólnorozwojowy w SP 41
Trener DT
Odwołany Trening
Witam dzisiejszy trening na Balonie odwołany zapraszam o 17:30 w piątek na Orlika
Trener DT
Jutro tj 03.10 Trening Ogólnorozwojowy odwołany
Trener DT
Prokocim - Borek
W Niedziele 29.09.2019 o godz 13:00 rozegramy kolejny mecz trampkarzy rocznika 2005-2006. Mecz odbędzie się na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Borek Kraków. Zbiórka zawodników o godzinie 12:00 w Parku Jerzmanowskich ( przypominam że park jest w remoncie i jedyne wejście do klubu jest obok domu kultury ul. Na Wrzosach )
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Dawid Kubański , Antek Chmielarski, Radek Chlebda, Nikodem Tomasiak, Sobczyk Łukasz, Malik Dawid , Proszek Hubert, Tomasiak Oliwier, Korbut Patryk, Bazgier Arek, Wiktor Kołodziej, Zych Mateusz, Wyroba Łukasz
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Zebranie Rodziców z Zarządem
Przypomnijcie Rodzicom , jutro tj 23.09 o godzinie 18:00 na Nowym Balonie w Parku Jerzmanowskich odbędzie się zabranie rodziców , których dzieci trenują w naszym klubie z Zarządem Klubu
Trener D T
Prokocim - Armatura
W Niedziele 15.09.2019 o godz 13:00 rozegramy kolejny mecz trampkarzy rocznika 2005-2006. Mecz odbędzie się na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Armatura Kraków. Zbiórka zawodników o godzinie 12:00 w Parku Jerzmanowskich ( przypominam że park jest w remoncie i jedyne wejście do klubu jest obok domu kultury ul. Na Wrzosach )
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Dawid Kubański , Antek Chmielarski, Radek Chlebda, Nowacki Szymon, Nikodem Tomasiak,Sobczyk Łukasz, Malik Dawid , Proszek Hubert, Tomasiak Oliwier, Korbut Patryk, Bazgier Arek, Wiktor Kołodziej,
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Rozkład zajęć w tygodniu 09.09 - 15.09
Wtorek 10.09 Trening g 18:15 Orlik
Bramkarze godz 17:00
Środa 11.09 Mecz Mistrzowski Bieżanowianka - Prokocim godz 17:00 Zb godz 16:00 na Bieżanowiance
Czwartek 12.09 Trening Ogólnorozwojowy SP 41 godz 19:30
Piątek 13.09 Trening Park godz 17:00
Niedziela Mecz Mistrzowski Prokocim - Armatura Kraków g 13:00
Trener DT
Iskra Krzęcin - Prokocim
W Sobotę 07.09.2019 o godz 10:30 rozegramy kolejny mecz trampkarzy rocznika 2005-2006. Mecz odbędzie się na stadionie w Krzęcinie. Przeciwnikiem będzie drużyna Iskry Krzęcin. Na mecz jedziemy busem. Zbiórka o godz 9:00 pod schodkami w Parku.
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Dawid Kubański , Antek Chmielarski, Radek Chlebda, Nowacki Szymon, Nikodem Tomasiak,Sobczyk Łukasz, Zych Mateusz, Malik Dawid , Proszek Hubert, Tomasiak Oliwier Korbut Patryk, Wiktor Kołodziej, Łukasz Wyroba
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Prokocim - Skawinka Skawina
W Niedziele 01.09.2019 o godz 11:00 rozegramy pierwszy mecz trampkarzy rocznika 2005-2006. Mecz odbędzie się na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Skawinki Skawina. Zbiórka zawodników o godzinie 10:00 w Parku Jerzmanowskich ( przypominam że park jest w remoncie i jedyne wejście do klubu jest obok domu kultury ul. Na Wrzosach )
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Dawid Kubański , Antek Chmielarski, Radek Chlebda, Nowacki Szymon, Nikodem Tomasiak,Sobczyk Łukasz, Zych Mateusz, Malik Dawid , Proszek Hubert, Tomasiak Oliwier, Szczepan Gwizdowski, Korbut Patryk, Bazgier Arek, Wiktor Kołodziej, Łukasz Wyroba, Szumiec Filip,Warnecki Jakub
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Witam
Zaczynamy treningi po zgrupowaniu. Zapraszam wszystkich we wtorek . srodę, czwartek, piątek godz 16:45 Orlik Jerzmanowskich
Z Młodzików zapraszam Szczepana Gwiazdowskiego,
Arka Bazgiera, Warneckiego Kubę. Kacpra, Kozioła, Proszek Hubert, Korbut Patryk
Pozdrawiam Trener DT
Wyjazd Piekary 11.08 - 17.08.2019
Informacja dot. organizacji obozu w Piekarach
1. Rodzaj placówki wypoczynku – Radosna Nowina 2000
2. Adres placówki : Piekary 2 32-060 Liszki
4. Czas trwania : 11 -17.08.2019r.
5. Kadra:
Korbut Łukasz – trener
- Dariusz Tomczuk – trener
- na treningach będa się pojawiac trenerzy młodszych grup
6. Wyposażenie uczestników obowiązkowe :
7. Wyposażenie uczestników wg uznania rodziców :
11-17 sierpnia 2019
PiekaryW tytule płatności proszę o wpisanie: zgrupowanie w Piekarach + Nazwisko + I rata [przykład: obóz w Piekarach Cieślak I rata]
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Trener D T
Cracovia - Kolejarz Prokocim
W środę tj 01.05..2019 o godz 19:15 gramy mecz ligowy z drużyną Cracovii (godzina meczu została zmieniona w ostatniej chwili ,Cracovia nie miał o 10 wolnego boiska) . Zbiórka zawodników o godzinie 18:15 na boisku Cracovii ul . Wielicka. Na mecz powołani zostali następujący zawodnicy: Grabowski Eryk , Gwizdowski Szymon , Chmielarski Antek, Zych Mateusz , Belica Damian, Sumyk Dawid, Steczek Mateusz,Łukasz Sobczyk, Ogórek Piotr , Patryk Kubański, Dawid Kubański, Czaja Oliwier, Tomasiak Nikodem, Fornal Kacper, Kutaj Bartek
Wyposażenie: buty do gry na sztucznej trawie,ochraniacze stroje niebieskie ,woda we własnym zakresie
Trener DT
Krakus Swoszowice - Kolejarz Prokocim
We Wtorek tj 23.04.2019 (Wtorek ) o godz 17:00 gramy mecz ligowy z drużyną Krakusa Swoszowice. Zbiórka zawodników o godzinie 15:20 w klubie pod schodkami.Na mecz jedziemy Busem. Na mecz powołani zostali następujący zawodnicy: Grabowski Eryk , Gwizdowski Szymon , Chmielarski Antek, Zych Mateusz ,Nowacki Szymon, Belica Damian, Sumyk Dawid, Steczek Mateusz,Łukasz Sobczyk, Ogórek Piotr , Patryk Kubański, Dawid Kubański, Czaja Oliwier, Tomasiak Nikodem, Fornal Kacper, Kutaj Bartek , Malik Dawid, Tomasiak Oliwier
Tradycyjne Święcienie Pokarmów
Jak co roku, tak i w najbliższą Wielką Sobotę 20.04.2019 o godz 11:00 KS Kolejarz - Prokocim zaprasza na stadion Prokocimia w Parku Jerzmanowskich, gdzie odbędzie się tradycyjne Wielkanocne Święcenie Pokarmów.
Serdecznie zapraszamy zawodników wraz z rodzicami
Trener DT
Płaszowianka - Kolejarz Prokocim
Terminarz Trampkarzy Wiosna 2019
2019-03-31 (niedziela) 09:00 Wawel Kraków Prokocim Kraków
2019-04-06 (sobota) 12:30 Płaszowianka Kraków Prokocim Kraków
2019-04-13 (niedziela) 13:00 Prokocim Kraków Świt Krzeszowice
2019-04-23 (wtorek) 17:00 Krakus Swoszowice Prokocim Kraków
2019-04-28 (niedziela) 14:00 Prokocim Kraków Clepardia Kraków
2019-05-01 (środa) 10:00 Cracovia II Kraków Prokocim Kraków
2019-05-05 (niedziela) 16:00 Prokocim Kraków Radziszowianka Radziszów
2019-05-11 (sobota) 14:00 Prokocim Kraków Wawel Kraków
2019-05-18 (sobota) 13:00 Prokocim Kraków Płaszowianka Kraków
2019-05-25 (sobota) 12:00 Świt Krzeszowice Prokocim Kraków
2019-05-28 (wtorek) 17:00 Prokocim Kraków Krakus Swoszowice
2019-06-02 (niedziela) 16:00 Clepardia Kraków Prokocim Kraków
2019-06-08 (sobota) 14:00 Prokocim Kraków Cracovia II Kraków
2019-06-15 (sobota) 10:00 Radziszowianka Radziszów Prokocim Kraków
Rozkład zajęć w tygodniu 04.03 - 10.03
04.03 Poniedziałek Trening Orlik 17:00
06.03 Środa Trening Orlik 17:00
07.03 Czwartek Trening Ogólnorozwojowy SP 41 20:15
09.03 Sparing z drużyna Triumf Alwernia godz 12:00 zbiórka godzina 11:00 w klubie
Trener DT
Wyjazd Piekary 12.01 - 18.01.2019
Informacja dot. organizacji zgrupowania w Piekarach
1. Rodzaj placówki wypoczynku – Radosna Nowina 2000
2. Adres placówki : Piekary 2 32-060 Liszki
4. Czas trwania : 12 -18.01.2019 r.
5. Kadra:
Korbut Łukasz – trener
- Dariusz Tomczuk – trener
- na treningach będą się pojawiać trenerzy młodszych grup
6. Wyposażenie uczestników obowiązkowe :
7. Wyposażenie uczestników wg uznania rodziców :
Jeśli mamy gry planszowe proszę o zabranie
Rozkład dnia:
7:45 Pobudka
8:00 Rozruch
8:30 Śniadanie
10:30 - 12:00 Trening Poranny ( 45 minut sala Fitness + 45 minut Hala )
13:00 Obiad
15:30 - 17:00 Trening Popołudniowy ( 1:30 Hala )
18:00 Kolacja
19:30 - 20:30 Basen ( 1 H )
22:00 Cisza Nocna
Zgrupowanie przedsezonowe Piekary 2019
Rozklad zajęć w tygodniu 03.12 - 09.12
03.12.2018 poniedziałek godz 17:00 - 18:30 Trening Orlik
06.12.2018 czwartek godz 20:15 - 21:30 Trening SP 41 Ogólnorozwojowy
Trener DT
Kryspinów CUP
Jutro Kryspinów Cup 8:30 - 16:00. Zbiórka godz 7:45 na pod Orlikiem. Gramy na hali ( proszę o zabranie odpowiedniego obuwia ) .Ze względu na ograniczona ilość miejsc ( max 12 osób ) na turniej powołani zostali następujący zawodnicy:
Gwizdowski Szymon , Chlebda Radosław, Belica Damian , Chmielarski Antek, Sobczyk Łukasz, Kutaj Bartosz , Kubański Patryk, Fornal Kacper, Tomasiak Nikodem, Sumyk Dawid , Grabowski Eryk, Mikołaj Stochel
Zabieramy stroje niebieskie
Jeśli by kogoś miało ie być proszę o info będziemy mogli jeszcze kogoś zabrać
Trener DT
Rozklad zajęć w tygodniu 26.11 - 02.12
26.11.2018 godz 17:00 - 18:30 Trening Orlik
29.11.2018 godz 20:15 - 21:30 Trening SP 41 Ogólnorozwojowy
Trener DT
Witam
Już jutro tj 24.11.2018 zaczynamy rozgrywki halowe.
13.00 – 13.25 AS PŁASZÓW Kraków - KS KOLEJARZ Prokocim Kraków
14.00 – 14.25 KS KOLEJARZ Prokocim Kraków - TS WĘGRZCE
Zbiórka zawodników o godzinie 11:45 pod Orlikiem
Na zawody powołani zostali następujący zawodnicy:
Gwizdowski Szymon , Chlebda Radosław, Chmielarski Antek, Sobczyk Łukasz, Kutaj Bartosz , Kubański Patryk, Fornal Kacper, Ogórek Piotr, Steczek Mateusz, Zdunek Szymon , Tomasiak Nikodem, Sumyk Dawid , Oliwer Czaja, Grabowski Eryk, Chabinka Jakub, Stochel Mikołaj
Wyposażenie: Turfy lub halowki na sztuczną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Treningi
Rozkład zajęć treningowych w tygodniu 12.11 - 17.11
Poniedziałek 12.11 godz 17:00 Orlik
Środa 14.11 godz 17:00 Orlik
Czwartek 15.11 godz 20:15 SP 41 trening ogólnorozwojowy
Obecność wszystkich obowiązkowa
Trener DT
Prokocim - Rzozovia Rzozów
W Niedziele 04.11.2018 o godz 10:00 rozegramy mecz na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Rzozovii Rzozów Zbiórka zawodników o godzinie 9:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Gwizdowski Szymon , Chlebda Radosław, Belica Damian , Chmielarski Antek, Sobczyk Łukasz, Kutaj Bartosz , Kubański Patryk, Fornal Kacper, Ogórek Piotr, Steczek Mateusz, Zdunek Szymon , Tomasiak Nikodem, Sumyk Dawid , Oliwer Czaja, Grabowski Eryk, Firlej Sebastian, Chabinka Jakub
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Prokocim - Bieżanowianka
W Niedziele 21.10.2018 o godz 10:00 rozegramy mecz na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Bieżanowianki Zbiórka zawodników o godzinie 9:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Gwizdowski Szymon , Chlebda Radosław, Belica Damian , Chmielarski Antek, Sobczyk Łukasz, Kutaj Bartosz , Kubański Patryk, Fornal Kacper, Ogórek Piotr, Steczek Mateusz, Zdunek Szymon , Tomasiak Nikodem, Sumyk Dawid , Oliwer Czaja, Grabowski Eryk, Firlej Sebastian, Chabinka Jakub
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Nadwiślan - Prokocim
W Sobotę 13.10.2018 o godz 10:00 rozegramy kolejny mecz ligowy . Przeciwnikiem będzie drużyna Nadwiślanu. Zbiórka zawodników o godzinie 8:45 pod Orlikiem
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Gwizdowski Szymon , Chlebda Radosław, Belica Damian , Chmielarski Antek, Sobczyk Łukasz, Kutaj Bartosz , Kubański Patryk, Fornal Kacper, Ogórek Piotr, Steczek Mateusz, Zdunek Szymon , Tomasiak Nikodem, Sumyk Dawid , Oliwer Czaja, Grabowski Eryk, Firlej Sebastian, Chabinka Jakub
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Treningi
Witam w tygodniu 08.10 - 15.10.2018 trenujemy następująco:
Środa 17:30- 19:00 Orlik
Piątek 17:30 - 19:00 Orlik
Sobota 13.10.2018 mecz ligowy z Nadwiślanem Kraków o godz 10:00 zbiórka 8:45 pod Orlikiem
Chłopaki przychodzimy na treningi , ciężko pracujemy !!! Jest coraz lepiej ale jeszcze dużo do poprawy !!!
Trener DT
Prokocim - Bieżanowianka
W Niedziele 07.10.2018 o godz 14:00 rozegramy mecz na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Bieżanowianki Zbiórka zawodników o godzinie 13:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Stochel Mikołaj, Gwizdowski Szymon , Chlebda Radosław, Belica Damian , Chmielarski Antek, Sobczyk Łukasz, Kutaj Bartosz , Kubański Patryk, Fornal Kacper, Ogórek Piotr, Steczek Mateusz, Zdunek Szymon , Tomasiak Nikodem, Sumyk Dawid , Oliwer Czaja, Grabowski Eryk, Firlej Sebastian, Chabinka Jakub
Wyposażenie: Korki typu lanki na naturalną trawę ochraniacze, legitymacja szkolna, woda we własnym zakresie
Pozdrawiam Trener DT
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trening 04.10
Trening wyjątkowa 04.10 godz 18:30
Trener DT
Wyjazd Piekary 18.08 - 24.08.2018
Informacja dot. organizacji obozu w Piekarach
1. Rodzaj placówki wypoczynku – Radosna Nowina 2000
2. Adres placówki : Piekary 2 32-060 Liszki
4. Czas trwania : 18 -24.08.2018r.
5. Kadra:
Korbut Łukasz – trener
- Dariusz Tomczuk – trener
- na treningach będa się pojawiac trenerzy młodszych grup
6. Wyposażenie uczestników obowiązkowe :
7. Wyposażenie uczestników wg uznania rodziców :
Wisła Jeziorzany - Prokocim Kraków
W Sobotę 04.06.2016 o godz. 11:00 rozegramy mecz wyjazdowy . Przeciwnikiem będzie drużyna Wisły Jeziorzany. Zbiórka zawodników o godzinie 9:00 w naszym klubie. Na mecz jedziemy busem
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Mateusz Bil, Damian Nowak, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper ,Kacper Cisło, Bil Dawid, Duda Adrian, Kicek Jakub
Przypominam o wyposażeniu: koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Przypominam o wyposażeniu: koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Zaległy mecz z drużyna Puszczy Niepołomice
We Wtorek 31.05.2016 o godz 18:00 rozegramy mecz wyjazdowy . Przeciwnikiem będzie drużyna Puszczy Niepołomice Zbiórka zawodników o godzinie 16:30 w naszym klubie. Na mecz jedziemy busem
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Mateusz Bil, Damian Nowak, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper,Kacper Cisło, Bil Dawid, Dudzik Michał, Duda Adrian
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Prokocim - Borek Kraków
W Niedziele 29.05.2016 o godz 14:00 rozegramy mecz na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Borku Kraków. Zbiórka zawodników o godzinie 13:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Mateusz Bil, Damian Nowak, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper,Kacper Cisło, Kicek Jakub, Bil Dawid
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Mecz Puszcza Niepołomice - Prokocim Kraków został przełożony na 31.05.2016. Więcej info wkrótce.
Trener DT
Prokocim - Orzeł Myślenice
W Niedziele 1505.2016 o godz 14:00 rozegramy mecz na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Orła Myślenice. Zbiórka zawodników o godzinie 13:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Mateusz Bil, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper, Kacper Cisło, Kicek Jakub, Bil Dawid
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Górnik Wieliczka - Prokocim
W Poniedziałek 09.05.2016 o godz 18:00 rozegramy kolejny mecz mistrzowski . Przeciwnikiem będzie drużyna Górnika Wieliczka Zbiórka zawodników o godzinie 16:30 na naszym stadionie.Jedziemy busem.
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Mateusz Bil, Damian Nowak, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper, Kacper Cisło, Kicek Jakub, Duda Adrian.
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Prokocim - Wisła Jeziorzany
We Wtorek 03.05.2016 o godz 11:00 rozegramy mecz na naszym stadionie . Przeciwnikiem będzie drużyna Wisły Jeziorzany. Zbiórka zawodników o godzinie 10:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Mateusz Bil, Damian Nowak, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper, Nowak Jakub, Kacper Cisło, Kicek Jakub.
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Borek Kraków - Prokocim
W Sobotę 23.04.2016 o godz 14:00 rozegramy mecz wyjazdowy z drużyną Borku Kraków
Zbiórka na stadionie Borku ( Żywiecka 13 ) o godzinie 13:00
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Dawid Bil, Damian Nowak, Kamil Krupa, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kil Kacper, Nowak Jakub, Kacper Cisło
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Pierwszy mecz na naszym stadionie po powrocie do I LIGI
W niedziele 17.04.2016 o godz 13:00 rozegramy pierwszy mecz na naszym stadionie po powrocie do I LIGI. Zbiórka zawodników godz 12:00 w naszym klubie.
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Alan Krochmal ,Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Dawid Bil, Damian Nowak, Kamil Krupa, Sebastian Hebda, Franek Kubal , Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor, Poźniak Dawid , Kicek Jakub, Bil Mateusz, Kil Kacper, Nowak Jakub
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Trener DT
Wznawiamy rozgrywki ligowe już w I LIDZE
Pierwszy mecz gramy z drużyną Orła Myślenice. Zbiórka o godzinie 13:00 na naszym stadionie w Parku.
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Adrian Duda, Alan Krochmal ( brak ważnych badań),Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Dawid Bil, Damian Nowak, Kamil Krupa, Sebastian Hebda, Adam Gąsłowski, Franek Kubal ,Kacper Cisło, Cebula Grzegorz, Aksamit Rafał, Gawłowski Wiktor.
Przypominam o wyposażeniu:koszulki , niebieska i czerwona ,buty do gry na naturalnej trawie, ochraniacze, dresy klubowe . Przypominam o posiadaniu legitymacji
Ze Sportowym pozdrowieniem
Trener Dariusz Tomczuk
668 851 936
d.tomczuk@gazeta.pl
Kolejne mecze Halowej Ligi Trampkarzy
28.02.2016
10:00 - 10:25 Prokocim Kraków - Progres
10:30-10:55 Prokocim Kraków - Świt Krzeszowice
Zbiórka zawodników 30 minut przed meczem pod balonem Com Com Zone lub godzinę przed meczem na naszym Orliku ( dla osób, które będą miały problem z transportem )
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Adrian Duda, Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Jakub Kicek, Dawid Bil, Damian Nowak, Dawid Poźniak, Kacper Kil, Adam Gąsłowski, Franek Kubal Adrian Wójtowicz,Kacper Cisło, Olaf Żebrowski, Maciej Wilkosz
Przypominam o wyposażeniu:buty do gry na hali ( tylko buty z płaska podeszwą lub turfy ) ochraniacze, dresy klubowe , picie we własnym zakresie. Przypominam o posiadaniu legitymacji
Ze Sportowym pozdrowieniem
Trener Dariusz Tomczuk
668 851 936
d.tomczuk@gazeta.pl
Treningi
Od stycznia trenujemy wg następującego harmonogramu:
Poniedziałek 18:30 - 20:00 SP 41 ( Jerzmanowskiego )
Czartek 17:30 - 19:00 SP 148 ( Żabia )
Ze Sportowym pozdrowieniem
Trener Dariusz Tomczuk
668 851 936
d.tomczuk@gazeta.pl
Rusza Liga halowa Trampkarzy
Pierwsze mecze gramy 03.01.2016 ( Niedziela ) oraz 06.01.2016 ( Środa )
01.03.2016
8:30 - 8:55 Krakus Swoszowice - Kolejarz Prokocim
9:00 - 9:25 Płaszowianka - Kolejarz Prokocim
06.01.2016
11:00 - 11:25 Kolejarz Prokocim - Galicja Raciborowice
11:30-11:55 Kolejarz Prokocim - Pogoń Skotniki
Mecze odbędą się pod balonem COM COM Zone ul. Ptaszyckiego.
Zbiórka zawodników 30 minut przed meczem pod balonem Com Com Zone lub godzinę przed meczem na naszym Orliku ( dla osób, które będą miały problem z transportem )
Na mecze powołani zostali następujący zawodnicy:
Kamil Urbanek, Adrian Duda, Krzyszkowski Kamil, Kacper Baran, Alan Krochmal ( brak ważnych badań),Patryk Podgórni, Maciej Filipiak, Kamil Sermak, Jakub Kicek, Dawid Bil, Damian Nowak, Dawid Poźniak, Kamil Krupa, Kacper Kil, Sebastian Hebda, Adam Gąsłowski, Franek Kubal ( brak badań ), Adrian Wójtowicz,Kacper Cisło
Ja mam stroje , które dostałem od Pana Gospodarza,. Jeśli ktoś posiada stroje, niebieskie lub czerwone proszę o zabranie na mecze.
Na meczach będzie Pani Kierownik naszej drużyny ( Katarzyna Krupa ) . Jeśli ktoś ma jakieś zaległości ze składkami proszę o uregulowanie. Dziękuje. Pozwoli to nam na opłacenie hali na której trenujemy
Przypominam o wyposażeniu:buty do gry na hali ( tylko buty z płaska podeszwą lub turfy ) ochraniacze, dresy klubowe , picie we własnym zakresie. Przypominam o posiadaniu legitymacji
Ze Sportowym pozdrowieniem
Trener Dariusz Tomczuk
668 851 936
d.tomczuk@gazeta.pl
06/03/2015
Kadra na mecze z drużynami:
Wisła Kraków, Cracovia Kraków (08/03/2015)
Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf , Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Trebunia Maciej
Filipiak Michał, Duda Adrian, Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Bil Mateusz
Grochot Paweł, Sermak Kamil, Cebula Grzegorz,
Zbiórka 08/03/2015 godz.09:15 ul.Ptaszyckiego (ComCom)
(obowiązkowo zabieramy: dwa kpl.strojów, legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie HALA)
Trener M.Szarek
23/02/2015
Uwaga, Uwaga
Wyjazd na Turniej do Łapanowa 27/02/2015 r.
Kadra: Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf , Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej,
Filipiak Michał, Duda Adrian, Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Bil Mateusz
Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Krzyżkowski Kamil, Baran Kacper
Zbiórka 27/02/2015 godz.07:15 ul.Jerzmanowskiego (Orlik)
(obowiązkowo zabieramy: kpl. czerwony Nike, koszulka Adidasa czerwona, ochraniacze, buty HALA)
Trener M.Szarek
20/12/2014
Kadra na mecze z drużynami:
Garbarnia Kraków, Clepardia Kraków (21/12/2014)
AS Progres, Prądniczanka Kraków (06/01/2015)
Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf , Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Trebunia Maciej
Filipiak Michał, Abramowicz Jakub, Duda Adrian, Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Bil Mateusz
Grochot Paweł, Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Małecki Dawid, Maciąga Maciej
Zbiórka 21/12/2014 godz.11:15 ul.Ptaszyckiego (ComCom)
Zbiórka 06/01/2015 godz.08:15 ul.Ptaszyckiego (ComCom)
(obowiązkowo zabieramy: dwa kpl.strojów, legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie HALA)
Trener M.Szarek
14/10/2014
Kadra na mecz z drużyną Trójki Myślenice
Bramkarze: Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf
Obrońcy: Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Filipiak Michał, Abramowicz Jakub, Duda Adrian
Pomocnicy: Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Rzeżnik Patryk,Trebunia Maciej, Wróbel Hubert
Napastnicy: Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Bil Mateusz, Małecki Dawid, Grochot Paweł
Zbiórka 14/10/2014 godz.15:00 ul.Na Wrzosach (przy schodach) (obowiązkowo zabieramy: dwa kpl.strojów, legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie)
Trener M.Szarek
10/10/2014
Kadra na mecz z drużyną Borku Kraków
Bramkarze: Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf
Obrońcy: Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Filipiak Michał, Abramowicz Jakub, Trebunia Maciej
Pomocnicy: Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Rzeżnik Patryk, Maciąga Maciej, Wróbel Hubert
Napastnicy: Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Bil Mateusz, Małecki Dawid, Grochot Paweł
Zbiórka 12/10/2014 godz.10:00 ul.Na Wrzosach (obowiązkowo zabieramy: dwa kpl.strojów, legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie)
Trener M.Szarek
03/10/2014
Kadra na mecz z drużyną Pcimianki Pcim
Bramkarze: Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf
Obrońcy: Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Filipiak Michał, Abramowicz Jakub, Wuz Kamil
Pomocnicy: Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Rzeżnik Patryk, Duda Adrian, Wróbel Hubert
Napastnicy: Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Bil Mateusz, Małecki Dawid, Grochot Paweł
Zbiórka 04/10/2014 godz.14:00 ul.Na Wrzosach (przy schodach) (obowiązkowo zabieramy: dwa kpl.strojów, legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie)
Trener M.Szarek
26/09/2014
Kadra na mecz z drużyną Armatury Kraków
Bramkarze: Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf
Obrońcy: Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Filipiak Michał, Abramowicz Jakub, Wuz Kamil
Pomocnicy: Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Rzeżnik Patryk, Duda Adrian, Trebunia Maciej
Napastnicy: Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Bil Mateusz, Małecki Dawid, Grochot Paweł
Zbiórka 27/09/2014 godz.08:30 ul.Na Wrzosach (boisko w Parku) (obowiązkowo zabieramy: dwa kpl.strojów, legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie)
Trener M.Szarek
Kadra na mecz z drużyną Pcimianki
Bramkarze: Aksamit Rafał , Żebrowski Olaf
Obrońcy: Kicek Jakub, Seweryn Adam, Filipiak Maciej, Filipiak Michał, Abramowicz Jakub
Pomocnicy: Podgórni Patryk, Tomczuk Dawid, Rzeżnik Patryk, Duda Adrian, Wuz Kamil
Napastnicy: Sermak Kamil, Cebula Grzegorz, Bil Mateusz, Małecki Dawid, Grochot Paweł
Zbiórka 06/09/2014 godz.09:00 ul.Na Wrzosach (boisko w Parku) (obowiązkowo zabieramy: legitymację, ochraniacze, buty piłkarskie)
Trener M.Szarek
Treningi we wrześniu.
W miesiącu wrześniu trenujemy we wtorki i czwartki o godz.16:00 (Boisko w Parku ul.Na Wrzosach)
Pierwszy mecz gramy na naszym stadionie już w sobotę tj. 06/09/2014 z drużyną Pcimianki.
Dokładna rozpiska treningowo-meczowa będzie dostępna w zakładce ,,Harmonogram,,
Trener M.Szarek
Uwaga !!!
trening w czwartek 21/08/2014 godz. 17:00 (ORLIK) ul.Jerzmanowskiego
trener M.Szarek
17/08/2014
UWAGA !!!
trening wtorek 19/08/2014 godz.16:30 Boisko w Parku
trening czwartek 21/08/2014 godz.16:30 Boisko w Parku lub na Orliku
Obecność obowiązkowa !!!
04/08/2014
Rozpoczynamy przygotowania do sezonu !!!
trening nr 1 - poniedziałek 04/08/2014 godz.17:00 (Orlik)
trening nr 2 - środa 06/08/2014 godz.17:00 (Boisko w Parku)
09/08/2014 - 16/08/2014 Obóz Sportowy Białka Tatrzańska
(szczegóły na zebraniu środa 06/08/2014 godz.19:00 Boisko w Parku)
Harmonogram treningowy na miesiąc sierpień 2014 podany zostanie po powrocie z Obozu Sportowego.
Trener M.Szarek
|
Kolejarz-Prokocim | 2:0 | Kaszowianka Kaszów |
2024-03-24, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Liga Okręgowa » Kraków II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 341, wczoraj: 339
ogółem: 6 598 857
statystyki szczegółowe