czwartek

Aktualności

Prokocim znów zwycięża!

• autor: KKSProkocim, 2015-10-10 18:03

Prokocim przerwał serię meczów bez zwycięstwa i po dobrym występie pokonał Tęczę Piekary 4:0(2:0). Bramki zdobyli: Wolanin w 32 i 65 min, Kaczorowski 39 min oraz debiutujący w I drużynie Prokocimia 17 latek Bartłomiej Cebula 85 min.

Prokocim - Tęcza Piekary 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Wolanin 32, 2:0 Kaczorowski 39, 3:0 Wolanin 65, 4:0 Cebula 88

Prokocim: Jakubowski - Jurecki (Bułat 54), Reczek, Stankiewicz, Fornalczyk (65 Zawada) - Łobodziński (75 Cebula), Piotr Sierant, Olszański, Wolanin - Kaczorowski (55 Gołdowski), K. Sierant

Tęcza: Z. Ludwikowski - Śwituszak (65 S. Królik), Król, Kausta, Kina - Soból (46 Pastuła), Karcz, (46 Kozioł), A. Ludwikowski, Pyla - Żyła, Michalczyk (55 Ruszała)

Na początku meczu Jakubowski wybronił strzał głową z bliska zawodnika Tęczy, a także wygrał w sytuacji sam na sam. W 32 minucie Łobodziński zagrał prostopadle do Wolanina, który wygrał pojedynek z Z. Ludwikowskim. W 39 minucie K Sierant dośrodkował z rzutu rożnego, a w zamieszaniu podbramkowym najwięcej sprytu wykazał Kaczorowski. Po przerwie K. Sierant zagrał prostopadle, a Wolanin po raz drugi wygrał pojedynek z bramkarzem Tęczy. Goście mogli złapać "kontakt", bo wykonywali dwa rzuty karne, ale rozgrywający świetny mecz Jakubowski popisał się świetnymi interwencjami. W końcówce debiutujący w I drużynie Prokocimia Bartłomiej Cebula otrzymał prostopadłe podanie od K. Sieranta i mimo asysty obrońcy strzałem w długi róg ustalił wynik spotkania.