Garbarnia za mocna, pożegnanie trenera Grzegorza Kmity.

• autor: KKSProkocim, 2018-10-28 21:13

Piłkarze Prokocimia ulegli wzmocnionej rezerwie Garbarnii.

Prokocim - Garbarnia II 2:6 (1:4)

Bramki: 1:0 B. Cebula 8, 1:1 Ząbczyk 11 Karny, 1:2 Lech 19, 1:3 Paczka, 1:4 Ząbczyk 43, 2:4 Wojdyła 74, 2:5 Ząbczyk 85, 2:6 N. Zalejski 89

Sędziował Bartosz Pałetko.

Żółte kartki: Sasak, Wąsik, B. Cebula, Wojcieszyński, Apostolski

Widzów 100

Prokocim: Czajka (46 Kozak) - Sasak (70 Kuklewicz), Łobodziński, Stankiewicz, Wąsik (65 Bruzda) - Olszański, Filarski, Grzegórzko (55 G. Cebula), Bułat (46 Wojdyła), Wolanin - B. Cebula

Garbarnia II: Nowak - Piszczek, Penszkal, Kalemba, Górecki - Paczka, Lech, Wojcieszyński (78 N. Zalejski), Siedlarz (46 D. Zalejski) - Ząbczyk, Apostolski (66 Kołton)

Przed meczem odbyła się uroczystość pożegnania Trenera Grzgegorza Kmity, który przez 10 lat był trenerem I drużyny. Do życzeń przyłączył się także w imieniu drużyny kapitan Gości.

Na tym uprzejmości ze strony Gości się skończyły. Mecz zaczął się udanie dla Gospodarzy. Już w 8 minucie po błędzie obrońcy B.Cebula znalazł się sam przed bramkarzem i szansy nie zmarnował. Gospodarze długo nie cieszyli się prowadzeniem. W krótkim czasie Goście wywalczyli dwa rzuty karne. Pierwszą jedenastkę Czajka świetnie obronił. Drugi rzut karny został wykonany bardzo precyzyjnie i Ząbczyk doprowadził do remisu. Po kilku minutach Lech wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a tuż przed przerwą rezerwa Brązowych wzmocniona zawodnikami z I drużyny zdobyła jeszcze dwie bramki. Po przerwie Prokocim próbował odrabiać straty i kwadrans przed końcem meczu Wojdyła po dośrodkowaniu Olszańskiego z rzutu rożnego zmniejszył straty. Po chwili B. Cebula miał szansę zdobyć kontaktową bramkę ale przegrał pojedynek z Nowakiem. W końcówce Gospodarze nadziali się jeszcze na dwie kontry.